Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sezóna 2012/2013

I. třída Hlinsko

V jubilejní páté sezoně v chrudimských futsalových soutěžích se dočkalo Natahari Svratka největšího úspěchu. V I. Hlinecké lize, hrané v tělocvičně ZŠ Ležáků v Hlinsku, obsadilo nečekané druhé místo. Bezprostředně po skončení sezony dostalo také nabídku na postup do vyšší soutěže, na kterou ale klub, s ohledem na větší dojezdovou vzdálenost do Slatiňan, nereflektoval.

Samotným úspěchem už byl postup do finálové části ligy, kam se probojovalo osm z dvanácti účastníků. Konečné druhé místo je vysoce nad plán. Zvlášť po prvním turnaji na začátku listopadu, v němž Natahari prohrálo oba zápasy. Od druhého kola však začala dlouhá série neporazitelnosti, která skončila až v posledním osmém turnaji a zastavila se na čísle 12.

V základní části, která čítala pět turnajů, Natahari čtyřikrát vyhrálo, čtyřikrát remizovalo a třikrát prohrálo. Tato bilance stačila ve vyrovnané tabulce na sedmé místo. Ve finálové části (nezapočítávaly se výsledky z první poloviny sezony) přišly čtyři výhry, dvě remízy a porážka jen s celkovým vítězem Sportbarem Hlinsko. Zlomovým byl duel s Včelákovem, v němž smazalo Natahari tříbrankovou ztrátu v posledních třech minutách, remizovalo a nastartovalo se k cestě za konečným druhým místem. To potvrdilo vysokým vítězstvím nad Perunem Hluboká v posledním zápase sezony. Ke třem pohárům z turnajů z loňského léta přibyl další. V krátké klubové historii již osmnáctý.

Konečné pořadí I. Hlinecké ligy 2012/13: 1. Sportbar Hlinsko, 2. Natahari Svratka, 3. Hlinečtí Orli "B", 4. AC Hlinsko, 5. Perun Hluboká, 6. Oflenda Hlinsko, 7. Slánky Hlinsko, 8. Matuláci Včelákov, 9. Viničky Krucemburk, 10. Benfica Hlinsko, 11. Bouchálka Dřevíkov, 12. Rotor Hlinsko

Natahari v sezoně 2012/13 (v závorce je uveden počet odehraných zápasů / počet vstřelených branek): Petr Moučka (18) - František Fiala (4), Miloslav Gregor (18/2), Miroslav Gregor (10/2), Zdeněk Kalina (12/9), František Kyncl (12/2), Petr Kulík (16/17), Filip Maštalířský (18/12), Jan Mládek (2), Jan Pešek (18/16), Petr Ptáček (3/1), Michal Sádovský (13/3), Martin Suchý (7/1), Petr Voldán (12/6).

1hl_2misto.jpg

Konečné pořadí I. Hlinecké ligy 2012/2013 

1.

 Sportbar Hlinsko

7

7

 0

 0

52:17

21

2.

 Natahari Svratka

7

4

2

1

38:22

14

3.

 Hlinečtí Orli "B"

7

4

2

1

24:19

14

4.

 AC Hlinsko

7

4

 0

3

27:27

12

5.

 Perun Hluboká

7

2

1

4

23:28

7

6.

 FK Oflenda Hlinsko

7

2

 0

5

14:31

6

7.

 Slánky Hlinsko

7

1

1

5

20:34

4

8.

 Matuláci Včelákov

7

 0

2

5

18:38

2

8. turnaj - 1.3.2013

Natahari - Sportbar 3:6 (2:4); Kali 2, Peši

Natahari - Perun 6:1 (1:0); Kali 3, Maštalda, Kudy, Fanda K.

 

Sestava: Nory - Kudy, Sandy, Dogi - Kali, Maštalda, Fanda K., Peši

 

7. turnaj - 15.2.2013

Natahari - Slánky 8:4; Kulda 3, Maštalda 2, Peši 2, Kudy

Natahari - Oflenda 6:0; Maštalda 2, Kulda, Dogi, Peši, Peta P.

Natahari - AC 9:5; Kudy 3, Kulda 2, Maštalda 2, Gregi, Peši

 

Sestava: Nory - Kudy, Dogi, Peta P. - Maštalda, Kulda, Gregi, Peši

 

6. turnaj - 1.2.2013

Za včerejší výkony jsem na tenhle tým hrdý! Když Kali nasadil na polovině hřiště protihráči z "Včelákova" jesle a borec ho poslal téměř v samostatném nájezdu ze zadu, bez úmyslu hrát míč, k zemi a inkasoval nesmyslně jen žlutou kartu, cítil jsem neskutečnou křivdu. Poprvé jsem si v duchu říkal, jestli má cenu hrát soutěž, kde se nadržuje týmům z Hlinska a nejbližšího okolí. To bylo za stavu 0:3 pro soupeře, když jsme byli po celý zápas jasně lepší, leč nevyužili šance. Nakonec jsme "machrům" z Včelákova dali v posledních čtyřech minutách ve hře bez brankáře tři branky a neskutečně remizovali 3:3. Remízu jsme uhráli i s nejlepším týmem základní části a po prvním kole finálové skupiny mámě na kontě 2 "zlaté" body.

Natahari - Orli Hlinsko 3:3 (2:2); Maštalda, Kulda, Dogi

Natahari - Matuláci Včelákov 3:3 (0:2); Kulda 2, Peši

 

Sestava: Nory - Sandy, Dogi, Fanda K. - Kulda, Maštalda, Kali, Peši

 

Tabulka po základní části

1.

 Hlinečtí Orli "B"

11

7

1

3

46:26

22

2.

 Matuláci Včelákov

11

7

 0

4

46:44

21

3.

 Sportbar Hlinsko

11

6

1

4

56:39

19

4.

 Perun Hluboká

11

6

1

4

52:42

19

5.

 Slánky Hlinsko

11

6

1

4

45:44

19

6.

 FK Oflenda Hlinsko

11

5

2

4

42:42

17

7.

 Natahari Svratka

11

4

4

3

33:35

16

8.

 AC Hlinsko

11

5

1

5

51:51

16

 

Sestupová část:

 

 

9.

 Benfica Hlinsko

11

4

1

6

29:37

13

10.

 FC Viničky

11

3

3

5

29:43

12

11.

 STS Roror Hlinsko

11

3

1

7

32:41

10

12.

 Bouchálka Dřevíkov

11

2

 0

9

32:52

6

5. turnaj - 18.1.2013

Natahari - Benfica 3:3 (2:2); Kulda, Kudy (PK), Kali

Natahari - AC 4:3 (1:1) Peši 2, Kulda, Kali

 

Sestava: Nory - Sandy, Dogi, Fanda K., Kudy - Kulda, Maštalda, Kali, Peši

 

4. turnaj - 4.1.2013

Natahari - Viničky 4:4 (3:4); Peši 2, Kulda, Sandy

Natahari - Sportbar 2:2 (1:1); Kulda, Kali

 

Sestava: Nory - Fanda F., Dogi, Sandy, Gregi - Maštalda, Kali, Kulda, Fanda K., Peši

 

3. turnaj - 7.12.

Oflenda - Natahari 2:2 (1:1); Peši, Kulda

Perun - Natahari 4:6 (3:1); Sandy 2, Maštalda 2, Kali, Kynci

 

Sestava: Nory - Fanda F., Hurvy, Sandy, Dogi - Maštalda, Kynci, Kulda, Kali, Peši

 

 

2. turnaj - 23.11.2012

Natahari - Dřevíkov 6:3 (4:1); Peši 2, Kulda, Maštalda, Gregi, Hurvy

Natahari - Slánky Hlinsko 1:2 (1:0); Kulda. ČK: Kynci

Rotor - Natahari 1:3 (0:1); Peši 3

 

Sestava: Nory - Kudy, Hurvy, Dogi, Sandy - Gregi, Peši, Maštalda, Kynci, Kulda 

 

1. turnaj - 9.11.2012

Natahari - Včelákov 2:4 (1:2); Peši, Maštalda

Natahari - Orlo Hlinsko 0:7 (0:3)

Sestava: Nory - Kudy, Hurvy, Dogi, Mlády - Gregi, Peši, Maštalda, Kali, Kulda
 

 

Sezóna 2011/2012

ObrazekI. třída Hlinsko

1.

 Mongolia Herálec

7

7

 0

 0

48:18

21

2.

 Orel Hlinsko "B"

7

6

 0

1

36:8

18

3.

 Sportbar Hlinsko

7

4

1

2

23:19

13

4.

 Čtyřkolky Skuteč

7

3

2

2

25:24

11

5.

 Natahari Svratka

7

3

1

3

33:31

10

6.

 STS Rotor Hlinsko

7

2

 0

5

21:32

6

7.

 AC Hlinsko

7

 1

 0

6

22:54

3

8.

 Matuláci Včelákov

7

 0

 0

7

14:36

 0

 Sestupová část

9.

 FC Viničky

6

4

1

1

22:12

13

10.

 Bouchálka Dřevíkov

6

4

1

1

26:20

13

11.

 FC Norton Skuteč

6

2

1

3

19:22

7

12.

 Benfica Hlinsko

6

 0

1

5

17:30

1

 

 Odehrané zápasy

 Branky

 ŽK

 Gregor Miloslav

  

 Gregor Miroslav

7

 2

 

Gregor Cestmír

  

 

 

 Kyncl František

 16

15 

 

 Maštalířský Filip

 5

 2

 Pešek Jan

18 

 15

 Mládek Jan

 3  

 

 Sádovský Michal

 

 

 

 Suchý Martin

 1

 1

 Teplý Lukáš

 8

 

 Voldán Petr

6

 

 Tichý Tomáš

 

 

 

Ptáček Petr

 13

11

 1
Kalina Zdeněk 12 13  

Kulík Petr

 

 

 

Moučka Petr 18 59 inkasovaných  
Fiala František 16  4  1

8. turnaj - 3. března 2012

Natahari - Čtyřkolky Skuteč 4:4 (3:1); Peši 3, Fanda K.

Natahari -  Sportbar Hlinsko 2:3 (0:3); Peši 2

Natahari - AC Hlinsko 15:7 (9:2); Maštalda 4, Peši 3, Fanda K. 3, Džerda 2, Dogi 2, Fanda F.

Sestava: Nory - Fanda F., Džerda, Dogi - Fanda K., Maštalda, Peši

7. turnaj - 17. února 2012

Natahari - Včelákov 5:2 (2:1); Fanda K. 2, Fanda F., Peťa P., Peši

Natahari - Orel "B" 1:7 (0:3); Fanda F.

Sestava: Nory - Kudy, Peťa P., Fanda F. - Maštalda, Fanda K. Peši

6. turnaj - 5. února 2012

Natahari - Rotor Hlinsko 5:1 (1:0); Fanda K. 2, Kali, Mlády, Peťa P.

Natahari - Mongolia Herálec 1:7 (0:3); Mlády

Sestava: Nory - Mlády, Fanda F., Peťa P. - Maštalda, Kali, Fanda K., Peši

Pořadí po zákl. části

1.

 Čtyřkolky Skuteč

11

8

1

2

43:24

25

2.

 Sportbar Hlinsko

11

7

2

2

44:30

23

3.

 STS Rotor Hlinsko

11

7

 0

4

32:35

21

4.

 Mongolia Herálec

11

4

 0

4

59:34

21

5.

 Natahari Svratka

11

6

1

4

44:29

19

6.

 AC Hlinsko

11

5

3

3

44:44

18

7.

 Matuláci Včelákov

11

5

2

4

31:30

17

8.

 Orel Hlinsko "B"

11

4

3

4

42:35

15

9.

 FC Viničky

11

4

2

5

33:32

14

10.

 Bouchálka Dřevíkov

11

2

1

8

36:62

7

11.

 Benfica Hlinsko

11

2

1

8

27:40

7

12.

 FC Norton Skuteč

11

1

 0

10

22:62

3

5. turnaj - 20. ledna 2012

Natahari - Benfika Hlinsko 2:1 (1:0); Maštalda, Peťa P.

Natahari - AC Hlinsko 2:3 (0:1); Mlády, Peťa P.

Sestava: Nory - Fanda F., Mlády, Džerda - Maštalda, Peťa P., Peši, Kali

4. turnaj - 6. ledna 2012

Natahari - Krucemburk 4:1 (1:1); Kali 2, Fanda K., Peši

Natahari - Sportbar Hlinsko 7:4 (4:2); Kali 2, Peši 2, Dogi 2, Fanda K.

Sestava: Nory - Dogi, Fanda F., Mlády - Kali, Peši, Fanda K.

3. turnaj - 6. prosince 2011

Natahari - Čtyřkolky Skuteč 4:1 (3:1); Kali 2, Peši, Gregi

Natahari - Norton Skuteč 3:5 (2:3); Kudy, Fanda, Kali

Sestava: Nory - Kudy, Mlády, Fanda K. - Gregi, Kali, Peťa P., Peši

2. turnaj - 25. listopadu 2011

Natahari - Dřevíkov 6:1 (4:0); Peťa P. 3, Kali 2, Fanda K.

Natahari - Mongolia 3:4 (1:4); Peťa P., Kali, Džerda

Natahari - Rotor 3:4 (3:3); Peťa P., Peši, Kali

Sestava: Nory - Hurvy, Fanda F., Fanda K., Džerda - Peťa P., Gregi, Kali, Dogi, Peši

1. turnaj - 11. listopadu 2011

Natahari - Včelákov 6:1 (2:0); Fanda K. 2, Peťa P. 2, Hurvy, Kali

Natahari - Orel 4:4 (3:2); Fanda K., Gregi, Peši, Fanda F.

Sestava: Nory - Kudy, Hurvy, Fanda F., Fanda K. - Peši, Gregi, Peťa P., Kali

 

 

Sezóna 2010/2011

ObrazekI. třída Hlinsko

1.

 Forza Hlinsko

18

17

 0

1

119:37

51

2.

 TJ Lokomotiva Leštinka

18

12

2

4

78:45

38

3.

 Natahari Svratka

18

10

2

6

60:52

32

4.

 Orel Hlinsko "B"

18

10

1

7

68:48

31

5.

 FC Norton Skuteč

18

10

 0

8

82:60

30

6.

 STS Rotor Hlinsko

18

7

1

10

54:52

22

7.

 Bouchalka Dřevíkov

18

6

1

11

47:75

19

8.

 Benfica Hlinsko

18

4

3

11

46:92

15

9.

 AC Hlinsko

18

5

 0

13

47:100

15

10.

 Instav Čertovina

18

4

 0

14

45:85

12

 

 Odehrané Zápasy

 Branky

 ŽK

 Gregor Miloslav

14 

 2

 1 

 Gregor Miroslav

10

 4 

 

Gregor Cestmír

 6 

 

 2

 Kyncl František

 

 

 

 Maštalířský Filip

 4

 1

 

 Pešek Jan

18 

  7 

 

 Mládek Jan

10 

  6 

 

 Sádovský Michal

10 

 2

 

 Suchý Martin

10 

 7

 

 Teplý Lukáš

 1

 Voldán Petr

14 

 11

1

 Tichý Tomáš

16 

58 inkasovaných

 2 

Ptáček Petr

 12

3

 

Kulík Petr

 16

12 

 3

Moučka Petr 2 2 inkasované  
Fiala František 6  3  

9. turnaj

Natahari - Forza 1:7 (1:4); Kudy

Natahari - AC Hlinsko 14:6 (5:0); Peťas 6, Mlády 4, Peši, Kudy, Hurvy, Fanda F.

Sestava: Hrady - Mlády, Kudy, Fanda F. - Hurvy, Peťas, Peši

8. turnaj

Natahari - Dřevíkov 3:6 (2:2:); Peši 2, Fanda F.

Natahari - Orel "B" 6:1 (3:1); Mlády 2, Peši, Fanda F., Džerda, Kudy

Sestava: Hrady - Mlády, Kudy, Fanda F. - Džerda, Žesťa, Peši

7. turnaj - 12. února

Natahari Svratka - Instav Čertovina 4:1 (3:0); Hurvy 2, Peši, Maštalda

Natahari Svratka - Norton Skuteč 2:1 (1:0); Hurvy 2

Sestava: Nory - Hurvy, Fanda F., Dogi - Maštalda, Peťas, Peši

6. turnaj - 10. prosince

Natahari - Rotor Hlinsko 2:1 (1:0); Sandy, Dogi

Natahari - Čertovina 6:3 (4:1); Gregi 2, Hurvy, Dogi, Kudy, Peťa P.

Sestava: Hrady - Kudy, Hurvy, Peťa P., Dogi - Peši, Sandy, Kulda, Gregi

5. turnaj - 4. prosince

Natahari - Bouchalka Dřevíkov 1:2 (0:1); Kulda

Natahari - Benfika Hlinsko 3:1 (2:0); Kulda 2, Hurvy (pk)

Sestava: Hrady - Žesťa, Hurvy, Mlády, Dogi - Sandy, Peši, Maštalda, Kulda, Peťa P.

4. turnaj - 19. listopadu

Natahari - Rotor Hlinsko 4:2 (0:1); Kudy, Sandy, vlastní, Kulda

Natahari - Lokomotiva Leštinka 3:5 (2:2); Peši 2, Kudy

Sestava: Hrady - Kudy, Peťa P., Mlády, Dogi - Kulda, Peši, Sandy, Gregi

3. turnaj - 12. listopadu

Natahari - AC Hlinsko 3:7 (0:5); Kulda 2, Kudy

Natahari - Norton Skuteč 3:1 (1:1); Gregi, Peťa P., Kudy

Sestava: Hrady - Kudy, Peťa P., Hurvy, Mlády, Džerda - Dogi, Kulda, Peši, Gregi

2. turnaj - 5. listopadu 2010

Natahari Svratka - Benifka Hlinsko 1:1 (0:1); Kudy

Natahari Svratka - Orel Hlinsko "B" 1:5 (0:3); Gregi

Sestava: Hrady - Kudy, Dogi, Peťa P., Čenda - Sandy, Kulda, Peši, Gregi

1. turnaj - 29. října 2010

Natahari Svratka - Forza Hlinsko 0:5 (0:0)

Natahari Svratka - Lokomotiva Leštinka 3:3 (1:2); Kudy 2, Peťa P.

Sestava: Hrady - Kudy, Dogi, Peťa P. - Sandy, Kulda, Peši, Gregi

Sezóna 2009/2010

ObrazekII. třída Hlinsko

 

1.

 Perun Klub Hluboká

18

10

3

5

70:37

33

2.

 FK Oflenda Hlinsko

18

10

2

6

62:45

32

3.

 FC Krucemburk

18

9

5

4

52:46

32

4.

 Natahari Svratka

18

9

3

6

44:29

30

5.

 Matuláci Včelákov

18

6

5

7

51:45

23

6.

 Slávia Hlinsko

18

7

2

9

45:62

23

7.

 Sokol Holetín

18

2

 0

16

33:93

6

 

 FC Chelsea Hlinsko - vyloučeno

 0

 0

 0

 0

 0:0

 0

 

 Odehrané Zápasy

 Branky

 ŽK

 Gregor Miloslav

 

 3

 

 Gregor Miroslav

 

3

 1

Gregor Cestmír

 

 1

 Kyncl František

 

 Maštalířský Filip

 

 Pešek Jan

 

 

 

 Mládek Jan

 

 

 Sádovský Michal

 

 6

 

 Suchý Martin

 

3

 

 Teplý Lukáš

 

 

 Voldán Petr

 

 

 Tichý Tomáš

 

 29 inkasovaných

 

Ptáček Petr

 

1

 

10.turnaj - 21. března 2010

Natahari Svratka - FK Oflenda Hlinsko 3:0 (1:0)
Branky: Jerry, Sandy, Gregi

Krucemburk - Natahari Svratka 3:1 (1:1)
Branka: Mlády

9. turnaj - 6. března 2010

Slávia Hlinsko - Natahari Svratka 1:2 (1:1)
Branky: Maštalda 2

Natahari Svratka - Sokol Holetín 5:0 kontumačně - Holetín nepřijel

8. turnaj - 21. února 2010

Natahari Svratka - Perun Klub Hluboká 1:2 (0:2)
Branka: Ptáček

Matuláci Včelákov - Natahari Svratka 2:4 (2:2)
Branky: Sandy, Mlády, Džerda, Maštalda

7. turnaj - 13.února 2010

Natahari Svratka - FK Oflenda Hlinsko 1:1 (0:1)
Branka: Dogi

6. turnaj - 30.ledna 2010

Sokol Holetín - Natahari Svratka 3:5 (1:2)
Branky: Žesťa, Mlády, Džerda, Maštalda, Gregi
žk: Maštalda

Natahari Svratka - FC Krucemburk 4:4 (2:3)
Branky: Kudy 2, Hurvy, Maštalda
žk: Gregi

5. turnaj - 16. ledna 2010

Perun Klub Hluboká - Natahari Svratka 1:2
Branky: Kudy, Džerda
žk: Fanda

Natahari Svratka - Slávia Hlinsko 1:2
Branka: Maštalda
žk: Žesťa

4. turnaj - 20. prosince 2009

Natahari - Matuláci Včelákov 0:0

FK Oflenda Hlinsko - Natahari 3:1
Branka: Maštalda

3. turnaj - 6. prosince 2009

Natahari - Sokol Holetín 7:2
Branky: Fanda 2, Džerda 2, Sandy, Dogi, Mlády

FC Krucemburk - Natahari 2:1
Branka: Fanda

2. turnaj - 22. listopadu 2009

Natahari - Perun Hluboká 0:2 (0:0)

Slávia Hlinsko - Natahari 0:3 (0:2)
Branky: Gregi, Jerry, Hurvy

1. turnaj - 8. listopadu 2009

Natahari - Chelsea Hlinsko 5:0 (3:0)
Branky: Sandy 3,  Maštalda, Dogi

Natahari - Matuláci Včelákov 3:1 (2:0)
Branky: Hurvy, Maštalda, Mlády

Obrazek

 

Obrazek

Obrazek

 

Sezóna 2008/2009

ObrazekIII. třída Hlinsko

 

 

1.

 Matuláci Včelákov

14

12

1

1

55:19

37

2.

 Natahari Svratka

14

11

2

 1

58:22

35

3.

 Rum-Pro Hlinsko

14

7

 0

7

41:37

21

4.

 Sokol Studnice

14

6

2

6

31:36

20

5.

 Slávia Hlinsko

14

6

1

7

32:33

19

6.

 Viktoria Hlinsko

14

5

4

5

35:39

19

7.

 Restaurace U Karla Hlinsko

14

2

1

11

15:58

7

8.

 Předhradí-Rychumburk

14

 0

3

11

20:43

3

 

 Odehrané Zápasy

 Branky

 ŽK

 Gregor Miloslav

 11

 5

 

 Gregor Miroslav

 12

 4

 2

Gregor Cestmír

 3

 

 

 Kyncl František

 11

 1

 Maštalířský Filip

 9

 

 Pešek Jan

 14

 17

 

 Sádovský Martin

 2

 

 

 Sádovský Michal

 4

 

 Suchý Martin

 12

 9

 Teplý Lukáš

 14

 2 - 10 inkasovaných

 

 Voldán Petr

 14

 5 - 6 inkasovaných

 

 Řádek Martin

 2

 2 inkasované

 

6. turnaj - sobota 21. března

Natahari - Včelákov 1:1 (1:1)

Branky: 1:0 Včelákov, 1:1 Peši

Natahari - Studnice 6:1

Branky: Peši 2, Hurvy 2, Kudy, Gregi

Natahari - Studnice 7:2

Branky: Hurvy 2, Džerda 2, Kudy, Peši, Gregi

5. turnaj - sobota 7. března

Natahari - Viktoria Hlinsko 3:3

Branky: 1:0 Peši, 2:0 Dogi, 3:0 Gregi, 3:1 Viktorka, 3:2 Viktorka, 3:3 Viktorka

Natahari - Včelákov 3:1 (1:0)

Branky: 1:0 Maštalda, 1:1 Slanina (Včelákov), 2:1 Peši, 3:1 Peši 

4. turnaj - sobota 28. února

Natahari - Slávia Hlinsko 4:2

Branky: 1:0 Fanda, 2:0 Peši, 3:0 Hurvy, 3:1 Slávia, 3:2 Slávia, 4:2 Peši

Natahari - Předhradí 4:3

Branky: 0:1 Předhradí, 1:1 Maštalda, 1:2 Předhradí, 2:2 Maštalda, 3:2 Dogi, 3:3 Předhradí, 4:3 Hurvy

Natahari - Viktoria Hlinsko 7:1

Branky: 1:0 Dogi, 1:1 Slávia, 2:1 Fanda, 3:1 Fanda, 4:1 Maštalda, 5:1 Peši, 6:1 Maštalda, 7:1 Gregi

3. turnaj - sobota 24. ledna

Natahari Svratka - Rum-Pro Hlinsko 4:0 (0:0)

Branky: 1:0 Sandy, 2:0 Fanda, 3:0 Maštalda, 4:0 Maštalda

Sestava: Kudy - Hurvy, Džerda, Gregi, Fanda - Dogi, Sandy, Maštalda, Peši

Natahari Svratka - Restaurace U Karla 0:4 (0:0)

Sestava: Kudy - Hurvy, Džerda, Gregi, Fanda - Dogi, Sandy, Maštalda, Peši

2. turnaj - sobota 20. prosince

Natahari Svratka - Slávia Hlinsko 3:2 (2:0)

Branky: 1:0 Peši, 2:0 Maštalda, 3:0 Peši, 3:1 Slávia, 3:2 Slávia

Sestava: Kudy - Hurvy, Džerda, Gregi, Fanda - Dogi, Sandy, Maštalda, Peši

Natahari Svratka - Předhradí-Rychumburk 6:0 (2:0)

Branky: 1:0 Peši, 2:0 Sandy, 3:0 Peši, 4:0 Hurvy, 5:0 Peši, 6:0 vlastní (Maštalda)

Sestava: Kudy - Hurvy, Džerda, Gregi, Fanda - Dogi, Sandy, Maštalda, Peši

1. turnaj - sobota 22. listopadu

Natahari Svratka - Sokol Studnice 3:1 (0:1)

branky: 0:1 Studnice, 1:1 vlastní (Sady), 2:1 Dogi, 3:1 Dogi

žk: Fanda

sestava: Majín - Hurvy, Džerda, Dogi, Sady, Peši, Fanda, Kudy

Rum-Pro Hlinsko - Natahari Svratka 1:7 (0:2)

branky: 1:0 Peši, 2:0 Hurvy, 3:0 Kudy, 4:0 Kudy, 5:0 Peši, 5:1 Rum-Pro, 6:1 Hurvy, 7:1 Kudy

sestava: Majín - Hurvy, Džerda, Dogi, Sady, Peši, Fanda, Kudy